Jak byste se dívali na to, kdyby vás někdo přebarvil na jinou kolejní barvu, než je ta vaše?
Hurá, jen do toho!!
25%
Néé, jen to ne.
26%
Záleží na tom, která by to byla.
24%
Chodil/a bych strašit spolužáky.
24%
Celkem hlasovalo
4329 lidí.

   Dnes má svátek Coleen, zítra Lawi a pozítří Ronald.

Viděno slyšeno na hradě

Redakce Žlutého Trimela Vám již tradičně přináší nejnovější vytuněné apgrejdované vymašličkované monstrózní famózní grandiózní pozitivní a deskriptivní informace z našeho-vašeho kouzelnického institutu! A co jsme si pro Vás, drazí těžcí magiči, připravili tentokrát??

Nejprve zaostříme na Velkou Síň. Článek Ellky Willové nám připomene mnohé zajímavé konverzace na úrovni proběhnuvší právě v této části hradu, dále nás čeká úvaha o dveřích do Velké Síně a nakonec se vzpomínkami vrátíme ke Karnevalovému veselí, které na několik dní zcela opanovalo hrad. Skřítkové šmíráčci Žlutého Trimela samozřejmě nechyběli ani na výjezdním semináři v Újezdě u Brna a proto Vám také nyní můžeme poskytnout podrobné informace z této kouzelnické seance, doplněné exklusivními fotografiemi! A na závěr přidáváme šokující odhalení úchylky slečny Vendesousy!

Kdo čte ten jede!=))

Yoko O'Connon

Újezdské zastavení
Autor: Silvia Honorová (přečteno 1526x)
Pokud se chce kouzelník dobře pobavit, jedna z mnoha možností je jet na nějaký sraz. Další možnost je udělat si sraz doma. A protože jsem stvoření po kouzelnické společnosti bažící, chytl mě nápad si domů na jeden víkend nastěhovat lidičky z hog a už se mě nepustil.
 
[ Komentáře: 2 ] [ pokračování >> ]
 
 
Naše Bradavice 4 - Výlet k Honorovým
Autor: Anne DremRealtas (přečteno 1527x)
Takže, dnes trochu jinak:-) (omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla, ale jak mě Yoko vyexkomunikovala z té postele, tak se mi to vymstilo nachlazením a mně to úplně nemyslí;-)
(žoko moje milá, dělám si legraci:-)))
 
[ Komentáře: 8 ] [ pokračování >> ]
 
 
O žlutých ponožkách prefekta Otíka
Autor: Vendesousa Asio Otusová (přečteno 1447x)
Všichni, kteří se zúčastnili Pragoconu, jistě vědí, o čem se to chytám psát... Ty nezasvěcené do toho hned zasvětím. Všimli jste si někdy, jaké super ponožky nosí náš prefekt Otík do postýlky?? Že ne? To mi ani neříkejte a běžte se podívat!
 
[ Komentáře: 6 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Kdyby měla Velká Síň dveře...
Autor: Pettie Julianne (přečteno 1368x)
Velká Síň disponuje bezbariérovým přístupem. Ale už jste někdy uvažovali o tom, na kolik by život na hradě změnily dveře do Velké Síně? Problém pro Žlutého Trimela rozebrala Pettie Julianne.
 
[ Komentáře: 1 ] [ pokračování >> ]
 
 
Čo slovo to perla
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1783x)
Tak a teraz sme Vám pripravili do nášho - vášho Trimela niečo na pobavenie, tak dúfam, že sa na tom zasmejete tak ako ja. =) Krátke úryvky z Veľkej Siene a skvelé hlášky, tak sa dajte do čítania!
 
[ Komentáře: 5 ] [ pokračování >> ]
 
 
Mrzimorská scénka
Autor: admin (přečteno 1444x)
Dne 27.2.2006 byl v devatenáct hodin bradavického času zahájen první ročník Velkého karnevalového veselí!!! Ultrapestrý program plný nejrůznějších masek vyvrcholil scénkami jednotlivývh kolejí! Žlutý Trimeles Vám, milí čtenáři, přináší exklusivní záznam scénky koleje Mrzimor v režii Oty Galada Felkeriona!! Přejeme příjemnou zábavu=))
A připomínáme...nezapomeňte, že jste ve Velké síni, čtěte proto odspodu:)
 
[ Komentáře: 3 ] [ pokračování >> ]
 
 
Veľké kúzlo pána riaditeľa
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1764x)
Dňa 26.2. 2006 sa stala na našej škole vec, o ktorej ešte nikto nikdy nepočul, nevidel ju a nespravil ju. Bolo to prvý krát v našej histórii, čo sa na také niečo pamätám. Prebehlo kúzlo, ktoré bolo zložité, ale pomohlo jednému študentovi. Alebo mám radšej napísať študentke? Z jedného mrzimorského študenta sa stala študentka.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Březnové termíny
Autor: admin (přečteno 1535x)
I březen je měsíc, ve kterém se děje spousta věcí. A tak, abyste byli poučení a všehoznalí kouzelníci, přinášíme Vám opět přehled nejdůležitějších událostí, které Vás čekají.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]