Dnes má svátek Coleen, zítra Lawi a pozítří Ronald.

Úvodník pro toto číslo není zadán ...
Jar klope na okno
Autor: Letitia te Tiba (přečteno 1367x)
Včera som sa pozrela von z okna a konečne som uvidela prichádzať jar. Stromy vyzerali takmer rovnako ako v zime, majú holé konáre, ale už nie tak šedivohnedú farbu. Začínajú sa sfarbovať do červeno-hneda.
 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Co nového na Příčné ulici?
Autor: Sheila Franklin (přečteno 1307x)
Tento článek je určen zejména pro módní nadšence a pro lidičky, kteří se zajímají o to, co nového příjde na pulty v Příčné ulici. Náš pan skladník, přehazovač, doplňovač, koordinátor...no prostě John Werewolf nám představil nové outfity, doplňky a ostatní věcičky, které už pomalu můžeme najít v prodeji. Nezapomněl sledovat všechny možné módní přehlídky. Módní návrháři pro nás totiž stále vymýšlejí ty nejlepší kreace a výstřelky. Pár takových kousků se již objevilo v našem "obchodním centru" :D. No není to skvělé?
 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Klepání na sklo
Autor: Danae Acrisius (přečteno 1103x)
p>Ťuk, ťuk.

Slýchám ten zvuk po celý svůj život. Znám ho jak svůj dech a tep svého srdce.

Ještě dokud jsem v polospánku povlával ve tmě svého vejce, rušil mě v mých neklidných snech. A když jsem poprvé vystrčil hlavu, mokré oči oslněné novým světlem, zaútočil na můj obnažený, nechráněný sluch.

 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Kdo je Severus Snape? Hrdina či Vrah?
Autor: Anne DremRealtas (přečteno 1135x)

Náš svět stvořila před několika lety jedna žena. Jméno Harry Pottera se rozneslo do všech koutů světa a zaznívá tam v čím dál větší ozvěně. Dnes naše oči ještě stále potkávají na ulicích toto jméno ve spojení se slovy „Princ nečisté krve“. Když totiž Rowlingová tvořila postavu Harryho, stvořila především postavu Severa Snapea, který v některých myslích už dávno uzurpoval ságu J.K. Rowlingové pro sebe.

 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Takový obyčejný den mladé kouzelnice
Autor: Ilys Ostrá (přečteno 1142x)
Bylo to docela nedávno, asi týden zpět, možná dva. Procházela jsem se chodbami bradavického hradu a spíš jen tak bezcílně bloumala, než že bych hledala jasný cíl. Kroky mě zavedly až na školní pozemky. Protože odtávaly poslední zbytky sněhu, nohy se i bořily do odporného bahna, což nepříjemně čvachtalo. Do oka mi padly obruče nad fanfrpálovým hřištěm.
 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Vykládání z karet - díl první
Autor: Gilnien Fólear (přečteno 1232x)

Všichni jistě máte doma takové ty karty, se kterými hrajete s přáteli prší. Co ale s nimi, když poblíž není nikdo, kdo by si s vámi zahrál? Pusťte se do vykládání! Dám vám několik rad, jak byste na to měli jít.
___________________________________________________________________

 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]