Dnes má svátek Coleen, zítra Lawi a pozítří Ronald.

Úvodník

Venku cvrlikají ptáčci, sluníčko začíná sice stále ještě nesměle ale přeci jen už podstatně častěji vyčuhovat zpoza mraků, na stromech se objevují pupeny, první kvítka se odvažují vystrkovat hlavičky a dělat radost všem, komu na nich spočine zrak. Všude kolem se probouzí nový život, a tak i my jsme si pro vás připravili opět nové číslo Trimela. Osvěžující stejně jako svěží voda rozmrznutého pramínku horského potůčku.

Tentokrát vřele Vaší pozornosti doporučujeme exkluzivní fotografickou kolekci z módní přehlídky ve Velké síni, která vás jistě nenechá chladnou a hned poběžíte nakoupit si nové jarní oblečení. Dále se pokusíme o vaše pobavení hláškami hogwarďátek.
Kromě toho se můžete blíže seznámit tentokrát s dvěmi postavami z hogwarts, pokud si přečtete námi nabízené rozhovory.
Doufáme, že i tentokrát se s naším časopisem dobře pobavíte.

Pokud máte jakékoliv náměty na články či na strukturu Žlutého Trimela, rádi vaše podněty a připomínky uvítáme na adrese redakce: zluty.trimeles@seznam.cz .

Silvia Honorová

Čo slovo to perla - po druhý raz
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1709x)
Znova Vám, našim čitateľom prinášame niečo na pobavenie. Aj dnes tu máme výroky našich žiakov a profesorov. Tak sa dajte do čítania! =)
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Představujeme VI. - Silvia Honorová
Autor: Amelie Mia Thermopolisová (přečteno 6481x)
Dnes Vám představíme někoho, kdo patří mezi elitu školy. Je šikovná, milá, sedmibojařka, primuska a má přezdívku trimelesátko. Kdo to je? Samozřejmě je to naše žlutá primuska Silvia Honorová! =) Tak a tady jsou otázky, v kterých se věnujeme všemu možnému i nemožnému.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Deskriptivní rozhovor s p.p. Carwinem Malinem Velienem
Autor: Vendesousa Asio Otusová (přečteno 1334x)

Od začátku roku se můžete na chodbách hradu setkat s novým (tzv. mladším) profesorem démonologie. Pan Carwin se díky svému démonickému, tajemnému, mladistvému vzhledu nedá přehlédnout, je to zkrátka fešák. Jenže o něm toho moc nevíme, tak proč se ho nezeptat? P.p. Carwin si na mě ve svém nabitém programu (to víte dá to práci cestovat ze sféry do sféry) našel čas a sešel se se mnou U tří košťat. Jeho hodiny nenavštěvuji, takže jsem o něm skutečně věděla minimum (no dobrá, párkrát jsem ho potkala na chodbě, jak jsem se nedávno dozvěděla, je to můj bratranec, ale to je opravdu všechno). Ale teď již k samotnému rozhovoru.

 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Jak jsem přišla na to, že jsem zvěromág
Autor: Ilys Ostrá (přečteno 1177x)
Do té doby jsem byla naprosto obyčejným studentem mrzimorské koleje. Nebyla jsem zrovna premiant,ale na propadnutí to taky nebylo. Libovala jsem si v bylinkářství a v lektvarech a podobných přírodních disciplínách, a nikomu jsem nepřekážela. Ba naopak, dovoluji si tvrdit, že jsem byla i vcelku vyhledávaným společníkem. Až jednoho dne jsem se probudila s rozžmoulaným a slinami promočeným cípem své deky v tlamě…
Pardon, v puse.
 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]