Dnes má svátek Coleen, zítra Lawi a pozítří Ronald.

Vzkříšení

Vážení přátelé a vyznavači Mrzimoru...je to tady!!!

Po opravdu dlouhé době se k vám vrací náš skvělý a ve všech směrech jedinečně trimelesí časopis. Můžete se těšit na spoustu zajímavých rozhovorů, reportáží a chybět nebudou ani naše slavné perličky.
A ano, tohle není první a poslední číslo! To znamená, že pokud se nestane nějaká nečekaná událost (pád meteoritu, přistání UFA, stěhování tučňáků do Afriky, či padání oveček z nebe), uvidíte našeho úžasného Trimela (ne)pravidelně každý měsíc. Takže nevím na co ještě čekáte, pusťte se do čtení!

Huff Huff Hufflepuff!

Elerin Portmenová

Nekroovečka
Autor: Iva WildDragon (přečteno 1700x)
Jak ke všemu došlo, není známo. Svědků bylo mnoho, na všechny však bylo sesláno matoucí kouzlo. Nekroovečka se prostě a jednoduše najednou objevila.
 
[ Komentáře: 2 ] [ pokračování >> ]
 
 
Rozřazovací slavnost září 2007
Autor: Iva WildDragon (přečteno 1843x)
Psalo se datum září dvanáctého 2007. roku. Tento den Rozřazovací slavností důležitým se stal. Vše mělo proběhnout ve Velké síni v šest hodin. Ještě bylo hodně času, když se první kouzelníci začali scházet. Den byl významný také pro jednu modrou studentku. Apaloosa se narodila! A po kolikáté? To si spočítejte podle ročníku, do kterého nyní nastupuje. Obdržela bezpočet gratulací a od madam Ansí dokonce kytičku. Náhle se na stole objevil dort k radosti všech přítomných.
 
[ Komentáře: 1 ] [ pokračování >> ]
 
 
Úterní chvilka poezie ve Velké síni
Autor: Felicitas Frobisherová (přečteno 1477x)
Snad za to může velmi teplé letní počasí, které již proniká i za stěny jindy velmi chladného hradu, nebo možná čas, kterého bývá o prázdninách dostatek, každopádně dnes se ve Velké síni děly podivné věci. Ten, kdo tam nakoukl, si jistě myslel, že zabloudil do spolku mladých básníků. Ano, ze všech koutů i koutků se ozývaly krátké básničky, studenti si totiž sdělovali své dojmy ve verších. Začalo to docela nevinně, studentka Herwen Eruvea jednoduše začala krátkými veršovánkami vítat své přátele. Červená studentka Kalira Sionská ji potom odpověděla ve stejném duchu a postupně se začali přidávat i další studenti všech kolejí a byla z toho několikahodinová diskuze ve verších. (Našli se i tací, co si začali poněkud vyměňovat názory, pochopitelně veršovaně.) Mnohým zůstával nad umem a vynalézavostí rozum stát a jen stáli opodál a byli rádi, pokud nezapomněli údivem zavřít pusu :)
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Čo slovo to perla - po piaty krát
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1986x)
Tááák a som tu opäť. Áno, zase aj s perličkami, hoci bola dlhšia pauza, vy ste sa nestopli a stále rozprávate vo VS jednu "zaujímavosť" za druhou, takže, čítajte ;-)
 
[ Komentáře: 3 ] [ pokračování >> ]
 
 
Ježíšek
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1423x)
Píše sa 8.7 2007, slnko svieti, voda láka... A u nás sa slávia Vianoce. Áno, dobre počujete, za všetko môže on, je vždy trochu popletený. Ježíšek.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Seznamte se s.....
Autor: Ines Dolfin (přečteno 1416x)
Udělala jsem rozhovor s jedním nováčkem. Mojí vyvolenou je Akirya Roselyn. Velice příjemná holčina, pokud mohu soudit. Taky proto jsem si ji vybrala.;)
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Ladard Papulka o změně barvy
Autor: Ines Dolfin (přečteno 1397x)
Mnozí z Vás si jistě všimli, že jistý nebelvírský student změnil barvu. Ano, je to Ladard Papulka……tedy pan profesor Papulka. Zajisté to některé překvapilo stejně jako mě. Proto jsem se rozhodla, udělat s novým profesorem krátký rozhovor.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Tmavá místnost
Autor: Amelie Mia Thermopolisová (přečteno 1169x)

Tmavá místnost,
Svítí světla.

Chmurné myšlenky,

Z hlavy jsem smetla.

 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Vy, víte kdo
Autor: Selena Enail Smithová (přečteno 2787x)

Proč tomu tak je?
Proč je to tak zlé?

 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Můj deníčku
Autor: Drachma Ichtys (přečteno 1347x)
Milý můj deníčku...
neboj, budem si do teba písať po slovensky, ako ma moja mamka učila. Len som si neodpustila to oslovenie. Vieš, začínam si do teba písať v deň, keď som prekročila brány Hogwarts. Je to prestížna škola pre nadaných čarodejníkov. A vieš čo? Je to v zahraničí a hovorí sa tam cudzou rečou – po česky. Musím trénovať reč, aby mi tam rozumeli, preto som ťa oslovila po česky.
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Pidipidka
Autor: Amelie Mia Thermopolisová (přečteno 1197x)

„Zíííív, to jsem ospalá. Vůbec se mi nechce vstávat. Ještě si chvíli zdřímnu…“
„To už je sluníčko tak vysoko, půjdu se trochu projít a nasnídat se.“

 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Poslední dívka
Autor: Ashley Taylorová (přečteno 1247x)
Dostává se k vám zase po dlouhé době dílko na pokračování. Takže si užijte ponoření se do světa bradavické školy, i když né té naší ;)
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]