Dnes má svátek Coleen, zítra Lawi a pozítří Ronald.

Úvodník pro toto číslo není zadán ...
Čo slovo to perla - po štvrtý krát
Autor: Ellka Willowa (přečteno 1634x)
Tak a tu začínam ďalšie vydanie perličiek, ktoré sú tu iba pre vás na pobavenie. Tak dúfam že aj tentoraz sa budú páčiť! =)
 
[ Komentáře: 1 ] [ pokračování >> ]
 
 
Svatba na Hogwarts!
Autor: Rosnička Athéna Bíločerná (přečteno 1412x)
Milí čtenáři! Je mi velkým potěšením, že mohu napsat, že se na Hogwarts za zády učitelů konala ve čtvrtek, 29.6. 2006 svatba dvou nejmenovaných studentů. Kdo kolem osmé hodiny večerní zavítal do Prasinek ke Třem košťatům, mohl zde sledovat velmi zajímavý průběh sňatku, který, jak všichni dobře víme, patří mezi zakázané ovoce na Hogwarts.
V první řadě musím zvolit nějaká krycí jména, aby ze svatby neměl nikdo žádně potíže. Tudíž vás seznámím s následujícím: Nevěstino jméno je odteď princezna Fiona, ženichovo jméno zlobr Shrek. Pak ještě pojmenuji dva svědky, přesněji řečeno dvě svědkyně. Protože jsem ve své hlavě přeplněné pohádkami nenašla žádné postavy odpovídající hlavním hrdinkám - holčičí dvojce, musela jsem zvolit jména odvozená od klučíčí dvojky. Takže, svědkyním přiděluji pojmenování Patka a Matka. Někdo musel také oddávat. No, kdo jiný, než náš skvělý kněz - Ferda Mravenec! Zbývá ještě nějak nazvat svatebčany. Těch nepřišlo zrovna málo, tudíž jejich počet trošičku zmírním tím, že jim všem dám už pouze dvě přezdívky, a to pro holky a kluky. Holky budou Máničky a kluci Hurvínci. Teď už se však utište, usaďte a pozorně poslouchejte, abyste nepropásli ani slovo ze svatebního obřadu.

 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]
 
 
Jak pan ředitel sám sebe viděl mockrát
Autor: Silvia Honorová (přečteno 1121x)

V pondělí v noci jsem nemohla usnout. Převalovala jsem se ve své posteli do půl druhé do rána. Potom mě najednou napadlo, že mi chybí můj žlutý jednoouškovský polštářek a hned mi bylo vše jasné. Bez něj přeci ani usnout nemůžu. Zapátrala jsem v paměti a vzpomněla si, že jsem si ho odpoledne vzala s sebou do Velké síně, abych si udělala pohodlí. Vydala jsem se tedy tím směrem, abych načla konečně klidnou a pokojnou noc. To jsem však ještě nevěděla, co mě čeká.

 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Kouzeldovolená
Autor: Déardaoin Ó Ríordáin (přečteno 1226x)
Blíží se nám prázdniny, studenti běhají kolem hradu, šplíchají po sobě vodu, houfně skupují zmrzlinu, znáte to, takové ty letní radovánky. A jak může proběhnout taková kouzelnická dovolená? To jsem sepisovala minulý rok v soutěži o mé kouzelné dovolené. A jak to dopadlo?
 
[ Komentáře: 0 ]   [ pokračování >> ]
 
 
Jak na muže?
Autor: Morenna Muriel (přečteno 1277x)
„Žena je kořenem, muž stromem. Strom vyroste vysoko jen tehdy, má-li silné kořeny.“ (Pearl S. Bucková)
 
[ Komentáře: 0 ] [ pokračování >> ]