Kotlíkománie
Téma: Reklamní koutek Přečteno: 1208x
Autor: Adam A. Devlin Zpátky na úvod
   
Uvažujete, že si pořídíte nový kotlík?! Váš starý se roztekl, vybouchl, zrezivěl, odebral se do věčných kotlíkovišť nebo už zkrátka jen přestal vyhovovat?! Nezoufejte, dnes vám doporučíme několik druhů nejoblíbenějších kotlíků. Na Příčné je sice zatím nezakoupíte, ale možná budete mít štěstí jinde.

Nový cínový kotlík, standardní velikost 5
Jedná se o robustnější kotlík, původně určený pro rodinnou výrobu - v nezmenšené podobě je rozhodně nevhodný pro přepravu letaxovou sítí. Pojme až 40 porcí zmenšovacího dryáku nebo 5 porcí bramborové polévky. Šíře využití je při dodržování hygienických zásad prakticky neomezená. Nad plamen lze jednak zavěsit, jednak postavit, což mohou silně ulehčit tři skládací nožky a odepínací řetěz, ošetřený zaklínadlem proti rezivění (v případě nákupu do konce roku je dodáváme ZDARMA!). Kotlík není určen pro umístění přímo do plamene!! Dno kotlíku bylo speciálně vyztuženo, aby vyhovělo i přísným anglickým normám. Materiál, čistý cín, zajistí, že se do vašeho lektvaru či pochutiny nedostane nic, co tam nepatří (pokud to sami nevložíte).
Jako bonus přidáváme i Nápovědné zaklínadlo, díky čemuž na vás kotlík zaječí, pokud hrozí nebezpečí zprznění vařeného receptu. Proto lze tento výrobek doporučit i osobám hodnoceným nižšími stupni OVCE. Základní příručka v devíti jazycích včetně jezerštiny! Zaváděcí cena 3 galeony.

Johana Packalová: "Dokud jsem nezkusila tento kotlík, nedokázala jsem uvařit bez nehody ani čaj. Teď jsem sice napůl hluchá, ale manžel si pochvaluje, jaká jsem výtečná kuchařka."

Buba Buba: "Fakt to nereziví!"

Džezabela Satanová: "Budu se soudit, v návodu není uvedeno, že zviřátka se v kotlíku mohou uvařit zaživa! A to ani v jednom z devíti jazyků!"

Jedomet XA 68
Kotlík malé velikosti určený speciálně pro výrobu jedů. Je vyroben ze speciální odlehčené slitiny, která je naprosto odolná proti jakýmkoli žíravinám (velmi výhodné při tvorbě jedů na bázi agresivních kyselin). Test prokázal, že i výbuch o síle 5 Longbottomovy stupnice nezanechá na našem Jedometu ani škrábaneček. Pokud si za 16 srpců dokoupíte i přilnavou pokličku, obsah kotle nemá šanci se vylít ani při náhodných katastrofách. Součástí dodávky je i speciální "Domácí čistidlo doktora Blyštila - oslnivý lesk bez námahy", bestseller Benedikta Vykuka s recepty na osvědčené jedy "Konečně sám" a extrajemné rukavice z kůže maďarského trnoocasého draka, které přizpůsobí vašim rukám.
Zlobí vás tchýně?! Zaměstnavatel je pes?! Soused vám chodí za ženou?! Proč se nechat otravovat? Otravte jiné a nejlépe použitím naší vyhledávané sady výrobků, Jedomet XA 68. Omezená série, kupujte, dokud jsou! Akční cena 27 galeonů, první tři zákazníci obdrží 20% slevu. Doporučují 3 ze 4 travičů.

Vilibald Zhýralý: "Skvělý kotlík, mohu jen doporučit! Zvládl 27 porcí najednou a dívčí turistický kurz mi už neničí dovolenou."

Maxim Mimoň: "Tráva, woe, ne?!"

Koko Tchořinková: "Život je svělý! Manžel jen čvachtnul, když se zhroutil do polévky."


Flamelův bombadil
Legendární kotlík ze zlata nadchne každého druida, lektvarmistra i amatérského pachatele poživatin. Povšimněte si, prosím, jemných linií a dokonale ergonomických držadel ošetřených trvalým izolačním kouzlem, díky kterému pro vás bude sejmutí z ohniště naprosto triviální záležitostí. Na designu se podílel i světoznámý návrhář Bedřich Voňátko (jeho ruka je na kotlíku opravdu znát). Samonastavitelné nožky mají podobu norských ostrohřbetých draků chrlících oheň. Místo očí jsou zasazeny smaragdy a při vysokých teplotách na ohništi mávají křídly. Po obvodu jsou vyryty ve dvou řadách starodávné ochranné runy vylité stříbrem. Zesílené dno, originální stabilizační zaklínadlo a odpínatelné zlaté řetězy jsou další přednosti Flamelova Bombadilu. Tento sběratelský skvost zkrátka musíte mít :-) Za pouhých 1500 galeonů budete těžce IN, vaše prvotřídní lektvary si zaslouží prvotřídní kotlík! Jako bonus první vydání knihy Lektváry nejmocnější! Ministerský svitek s potvrzením autentičnosti je samozřejmostí.

Bobina Šťovíčková: "Bóžinku, to je krása! Do vitríny s tím!"

Žužuána Montechristová: "Už vím, co si budu přát k Vánocům. Tohle je akorát na knedlíky!"

Jožin z Bažin: "Pivo. Jo. Pivo! Mám 22 svrčků! Ber nebo nech bejt!"

Použito v soutěži "Kotlíkománie".

 

[ Komentáře: 0 ]

Adam A. Devlin

Známkování (jako ve škole) : [Prům. známka : 3.50]