Nekroovečka
Téma: Mrziland a Bradavice Přečteno: 1701x
Autor: Iva WildDragon Zpátky na úvod
   
Jak ke všemu došlo, není známo. Svědků bylo mnoho, na všechny však bylo sesláno matoucí kouzlo. Nekroovečka se prostě a jednoduše najednou objevila.

Jediná věc je jistá, a to, že Nekroovečka není jen mýtem, skutečně existuje a na jednom kouzelnickém setkání byla spatřena.

Stalo se tak na jisté přednášce zabývající se správnou komunikací mezi kouzelníkem a zvířátky. Posluchačům se také naskytl pohled na situaci, jak to skutečně být nemá. Jistý pan profesor Aramor von Alecat chudinku ovečku naháněl, až ji dostihl. Naštěstí se nestalo to, v co někteří ohavní nemravové doufali. Pan profesor pouze nasedl Nekroovečce na záda a nechal se vozit po posluchárně mezi nevěřícně přihlížejícími studenty.

První domněnkou je, že pan profesor Nekro the Gravedigger je zvěromág. Ale skutečně se proměnil v Nekroovečku, nebo je to jen fikce? Věřte, nevěřte! :-D
Či kouzlem přenesl jednoho ze svých domácích mazlíčků? To by znamenalo, že existuje nový živočišný druh.

Myslím, že tuto ohromnou záhadu nevyřešíme, pokud nepromluví samotný pan profesor Nekro the Gravedigger. Touto cestou ho také žádám, nejen za Trimela, ale za celou kouzelnickou veřejnost (wow, doufám, že nebudu mít nějaké potíže z toho, že si klidně mluvím za celou kouzelnickou veřejnost a ani jsem se jí neobtěžovala zeptat. :-)
Mimochodem, Trimela také ne.), aby do příštího čísla našeho žlutého časopisu poskytl nějaké bližší informace o Nekroovečce. :-)

 

[ Komentáře: 2 ]

Iva WildDragon

Známkování (jako ve škole) : [Prům. známka : 1.80]