Mrzimor opět zabodoval
Téma: Ze sportu Přečteno: 1308x
Autor: Ota Galad Felkerion Zpátky na úvod
   
Dne 12.listopadu kolem 14:15 kouzelnického času vypuklo další šílenství na stadionu Bradavické školy čar a kouzel zápasem mezi Havraspárem a Mrzimorem. Tribuny se naplnily modrožlutou barvou do posledního místečka. Favoritem pro tento velmi důležitý zápas byl Mrzimor pro jeho předchozí vítězství a také se podle tohoto předpokladu hrálo. Havraspárští byli rozrušeni na nejvyšší míru ve velkém očekávání na tento, pro ně zlomový zápas, jelikož v minulém zápase prohráli se Zmijozelem. Jejich výbava a technika se v mnohém zlepšila (pořídili si například lepší košťata a chrániče). Výhra musela být jejich.

Mrziborci se zdáli v pohodě už od začátku zápasu. Po těžkém zápase s Nebelvírem si dostatečně odpočinuli a do zápasu vlétli s obnovenou vervou a pro ně charakteristickou drzostí. Už od vypuštění míčů byl vidět lepší pohyb žlutých a jejich dobře zvládnutá taktika, kterou dodržovali do puntíku skvěle. Modří nevěděli kam dřív letět. Mrzíci se opírali hlavně o skvělé výkony svých odrážečů (viz. all star sestava) a nesmíme zapomenout na výborný bodový přísun, o který se zasloužili skvěle mířící střelci. Ale i mrzimorský brankář předváděl neuvěřitelné zákroky, které dováděly modré střelce k šílenství. Ze strany Havraspáru byla hra velmi laxní v počtu zúčastněných studentů, což se odrazilo v návštěvním listu ošetřovny.
Po pár hodinách bylo rozhodnuto, ale hrálo se dál - nikdo totiž nemohl chytit zlatonku. Rozdíl byl velký, což pravděpodobně modré čím dál tím víc demotivovalo a proto zápas skončil tak jak skončil. Kolem 12. hodiny polední byla chycena zlatonka senzačně hrající chytačkou Stellar from Rivendell. Skóre se zastavilo za stavu 1610 : 430 pro žluté a v mrzimorské koleji započaly velké oslavy vítězství.

Nejlepším havraspárským hráčem byla bezpochyby bibi střeštěnka a já bych chtěl její výkon vyzdvihnout nad ostatní modré, kteří hráli také báječně. Zeptali jsme se ji na pár maličkostí:

Trimeles :Jak se cítíte po zápase?
bibi : vyčerpaně... během zápasu jsem několikrát žádala o modře povlečenou postel u sv. Munga
Trimeles : V čem byla chyba?
bibi : Pravděpodobně náš tým byl nemocen tzv. RZR Roztroušenou ztřeštěností a roztržitostí :-D
Trimeles : Co uděláte pro to, aby jste nebyli poslední?
bibi : Já to beru s nadhledem... když prohrajem tak budeme mít štěstí v lásce ;-) No řekněte a kdo by nechtěl být zamilovanej.
Vřele děkujeme bibi za rozhovor.

Na druhé straně se optáme Stellar from Rivendell na její pocity ze zápasu.

Trimeles : Jaký to je, být hrdinkou zápasu?
Stellar : Je to krásný pocit. Když stojíte uprostřed hřiště, tribuny křičí a vy zvedáte do výše ruku, ve které se třepotá zlatonka... Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, co se stalo a že je zápas u konce.
Trimeles : Co byste nám řekla k zápasu?
Stellar : Byl to dlouhý a vyčerpávající zápas. Soupeř nám nedal nic zadarmo a dlouho byl boj vyrovnaný. Velmi nám pomohl náskok, který jsme si vytvořili hned na začátku zápasu.Pak začali postupně odpadávat jednotliví hráči z družstva Havraspáru a my jsme získali citelnou převahu. Dlouho do noci jsme pak na hřišti zvládli udržet plný stav mužstva. Po půlnoci došlo k dohodě mezi oběma družstvy a vyhlásili jsme pauzu do sedmi hodin ráno. Druhý den už soupeř na nás neměl dost sil a náš náskok se stále zvyšoval. Polapení zlatonky pak už bylo třešničkou na dortu a ukončilo již rozhodnutý zápas.
Trimeles : Jak se těšíte na další zápas?
Stellar : Těším, i když teď na nás čeká nejtěžší soupeř, s jakým jsme se kdy setkali - družstvo Zmijozelu. Náš tým je ale výborně sehraný a má již velké zkušenosti. Věřím, že i tento zápas vyhrajeme.

PS : Nezapomeňte na zápas Mrzimoru proti Zmijozelu, který se odehraje 19. listopadu. HRAJE SE O 1. MÍSTO!!!

 

[ Komentáře: 0 ]

Ota Galad Felkerion

Známkování (jako ve škole) : [Prům. známka : 2.33]