Bude ples?
Téma: Kulturní koutek Přečteno: 1036x
Autor: Enola Elenová Zpátky na úvod
   
Po chodbách i všech místnostech naší školy se pomalu rozběhly zvěsti o plese,jež by měl uspořádat náš všemi ctěný a oblíbený pan ředitel Nimrandir Elénére. Ale jak to doopravdy je?

To bohužel nikdo neví, jelikož pan ředitel momentálně není přítomen na naší škole. To ale nic nemění na nadšení našich studentů, kteří už si pomalinku začali domlouvat, kdo s kým na ples půjde. Myslím si, že pokud je to celé jenom falešný poplach, bude většina našich studentů velmi zklamaná. Ale s tím se bohužel musí počítat. Zatím musíme všichni trpělivě vyčkávat návratu pana ředitele, aby se vše ujasnilo a celá škola se buď začala připravovat na velkou oslavu nebo se vše vrátilo do svých vyjetých kolejí.


Po několika dnech naše redaktorka opět vyrazila do terénu a zjistila následující:

Na Štědrý den se každému z nás,kdo měl tu chuť poslouchat uklidňující tóny,rozezněla v uších krásná klidná melodie,která zřejmě měla potěšit o Vánocích i osamocené dušičky a povzbudit ty,které žijí v kruhu přátel.Ovšem někteří ze studentů hudbu pochopili tak,že se jedná o náš Vánoční ples.Jak tomu tedy je?To se vlastně ani neví.Nikde oficiálně opodstatnění naší muziky nebylo.Jak to tedy chápat?Zatím si to vykládá každý po svém.Jak to ale tedy bude s naším školním plesem se snad někdy v budoucnu dozvíme.

 

[ Komentáře: 0 ]

Enola Elenová

Známkování (jako ve škole) : [Prům. známka : 0]